Hypotéka

Proces získání hypotéky může být poněkud únavný, a proto bychom doporučovali využít služeb hypotečního makléře, který je seznámen se širokou škálou produktů dostupných na českém trhu a nejrůznějšími sazbami a podmínkami.

Hypoteční úvěr lze poskytnout až do 75 80 % hodnoty nemovitosti, a někdy dokonce až do výše 90 %. To znamená, že výše vlastních prostředků může činit pouhých 10 % kupní ceny. Z tohoto důvodu jsou navzdory silné koruně investice do nemovitostí pro zahraniční kupce stále atraktivní. Dovolujeme si však upozornit, že hodnota nemovitosti pro účely hypotéky se může lišit od požadované ceny. Doba trvání hypotéky se může pohybovat od 5 do 30 let. Obecně platí, že úrokové sazby jsou nižší u hypoték na kratší dobu. Rovně máte možnost vzít si hypoteční úvěr s fixací úrokové sazby, abyste se zajistili před výkyvy sazeb z bankovních úvěrů.

Potřebujete-li hypotéku, doporučujeme obrátit se na našeho partnerského makléře, který Vám doporučí produkty, jež nejvíce vyhovují Vašim konkrétním potřebám, a který Vám pomůže s celou žádostí o poskytnutí hypotečního úvěru od začátku až do konce. Nebo, pokud máte zájem, můžeme Vás zkontaktovat přímo s poskytovatelem hypoték.


Máte o tuto službu zájem?

Naši pracovníci Vám zdarma poskytnou úvodní konzultaci k všeobecným otázkám.

Hledáte něco jiného?

Pokud nakupujete za účelem pronájmu, bude to mít účetní a daňové důsledky. Pro další informace klikněte na Účetní a daňové služby.


ETHER Realitní služby

Naše široká nabídka zahrnuje například tyto služby:Zpět na úvodní stránku